Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej

Optima Media działa na rynku reklamy internetowej od 9 lat. Z sukcesem prowadzimy kampanie w zakresie: pozycjonowania, kampanii Google Ads oraz kampanii w mediach społecznościowych.

W związku z ambitnymi planami rozwoju poszukujemy: Specjalisty ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej.

Sprawdź co Cię czeka:

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług z zakresu pozycjonowania stron www oraz sklepów internetowych, kampanii Google Ads oraz kampanii w mediach społecznościowych;
  • Sprzedaż poprzez kontakt telefoniczny, spotkania bezpośrednie lub on-line w zależności od preferencji;
  • Sprzedaż B2B do nowych klientów;
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami;
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług internetowych w branży B2B;
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji;
  • Umiejętności przygotowywania ofert i prezentacji;
  • Zaangażowania, dokładności i kreatywności;
  • Samodzielności w powierzonych obowiązkach;
  • Wiedzy z zakresu marketingu interaktywnego.

Co otrzymasz w zamian:

  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie podstawowe:
    • 4k - 6,5k brutto na umowę o pracę
    • 4,5k - 7,5k netto na kontrakt B2B

+ prowizja od sprzedaży

  • Pracę nad ciekawymi projektami;
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Szkolenia branżowe;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole;
  • Cykliczne imprezy firmowe;
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Pracę w nowym, ładnym biurze w dzielnicy Nowe Włochy, bezpośrednio przy parku;
  • Służbowe auto;
  • Benefity pracownicze zgodne z indywidualnym zapotrzebowaniem;
  • Pracę w trybie hybrydowym - 3 dni z biura, 2 dni zdalnie;
  • Współtworzenie profesjonalnej agencji z polskim kapitałem.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prześlij swoje CV na adres kariera@optimamedia.pl z dopiskiem: Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej.

Administratorem danych jest Xelibri S.C. z siedzibą w Warszawie, ul. Jagny 14/5, 02-406 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne. Są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez Xelibri S.C., na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do chwili cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu.

Skorzystaj z formularza rekrutacyjnego

Nigdy nie udostępnimy Twojego adresu e-mail nikomu innemu.
Dołącz poprawny plik
Google Partner

Agencja Optima Media jest partnerem Google, Certyfikat Google Partners potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług z zakresu marketingu internetowego.